Jesteś tutaj

Grudki perliste prącia

Wysłane przez Janusz w pon., 12/07/2020 - 20:55
Opis choroby i objawy : 

Grudki perłowe prącia ( ang. Pearly penile papules ) są niewielkie stożkowate grudki, zwykle znajdujących się na koronie żołędzi prącia. Uważane są za normalny stan u mężczyzn i są całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia i stanowią jedynie defekt kosmetyczny., Nie powodują żadnych komplikacji, nie są przenoszone podczas stosunku płciowego. Grudki perłowe nie należą do chorób przenoszonych drogą płciową więc nie ma ryzyka przekazania ich partnerowi seksualnemu podczas stosunku płciowego. Perliste grudki żołędzia prącia nie powodują żadnych objawów klinicznych, w związku z czym nie wymagają leczenia ani leczenia operacyjnego. Nie możesz próbować ich usunąć samodzielnie. Perłowe grudki nie powinny swędzieć, krwawić ani wydzielać płynu, ale jeśli są obecne, należy udać się do lekarza, aby potwierdzić lub wykluczyć choroby przenoszone drogą płciową.

Występuje głównie w populacji zamieszkującej półkulę północną. Obserwowane u 24% mężczyzn na całym świecie. Jeśli pojawiły się w okresie dojrzewania, mogą same rozpuścić się przez 17-18 lat.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJEĆ jak wygląda Grudki perliste prącia u dzieci niemowlaków dorosłych mężczyzn i kobiet. Poniżej zdjęcia choroby, podstawowe, typowe i nietypowe objawy poniżej galeria obrazów grudki perliste prącia opis informacje.

grudki perliste prącia
grudki perliste prącia
grudki perliste prącia wikipedia
Grudki prącia
grudki perliste na koronie żołędzi
grudki perliste
grudki perliste na prąciu
Grudki prącia
grudki perliste wyciskanie
Grudki prącia
grudki perliste prącia usuwanie
grudka
grudki perliste na członku
Grudki prącia
grudka na praciu
grudka
czerwone krosty na żołędziu
czerwone krosty

Co szukasz ?